سوتین استاندارد
بهترین سوتین ها را بشناسید و از آنها استفاده کنید

مضراتی که با نبستن سوتین در کمین شماست

خانم های عزیز؛ اگر از بستن سوتین صرف نظر کنید و یا به طور مداوم و منظم از آنها استفاده نکنید، سینه های شما از زیبایی می افتد و بد شکل می شود. بستن سوتین خیلی مهم است و علاوه بر اینکه توصیه می شود حتما از آنها استفاده کنید، پیشنهاد می کنیم در انتخاب سایز مناسب آن هم دقت فراوانی کنید چراکه سایز نامناسب خودش عاملی برای بد فرمی سینه ها محسوب می شود.

اگر سینه هایتان مقداری بد فرم شده و افتاده، سراغ سوتین هایی بروید که قوام بالایی دارند تا نتایج خوبی بگیرید.

در صورتی که شما بر اساس معیار های گفته شده، یک خرید سوتین استاندارد داشته باشید، نه تنها راحت تر هستید و سینه های جذاب تری خواهید داشت، بلکه با این انتخاب، اگر کمر درد داشته باشید، درد های کمر خود را هم کاهش داده اید و این یعنی یک تیر و چند نشان.

 

سوتین ها باعث کشیدگی پوست نمی شوند:

شاید خیلی از شما خانم ها کشیدگی هایی را در ناحیه پوست سینه خود دیده باشید و باید بدانید که این کشیدگی ها هیچ ارتباطی به سوتین ها ندارند و در ضمن جای نگرانی هم نیست چراکه درمان های طبیعی و متعددی برای کاهش این کشیدگی ها وجود دارد.

انواع سوتین ها

در شرایط مختلف، چه سوتین هایی بپوشیم؟!

در هنگام ورزش از سوتین های جکدار اسپرت و حرفه ای استفاده کنید و حتما بعد از هر بار استفاده، آنرا بشویید.

اگر جوان هستید و سینه های کوچکی دارید و از این موضوع راضی نیستید، می توانید با استفاده از سوتین های اسفنجی این مشکل را بر طرف کنید.

اما اگر سینه بزرگی دارید و نمی خواهید مشخص شود، از سوتین های کوچک کننده یا Minimizing استفاده کنید.

اگر به تازگی زایمان کرده اید، پیشنهاد می کنیم در این دوران از نوع پرستاری که از جلو پستان باز می شود استفاده کنید.

اگر به دنبال جذابیت هستید و قصد دارید زیبا و جذاب دیده شوید، سراغ سوتین شب یا همان شب عروسی بروید.

اوقاتی که خسته هستید و می خواهید راحت و آزاد باشید، نوع معمولی، نخی و توری گزینه های خوبی هستند و هوا هم در آنها جریان دارد و عرق کمتری می کنید.

اگر قصد دارید تی شرت بپوشید و نمی خواهید خطوط سینه بند مشخص شود، بهتر است از نوع پوش آپ یا T shirt استفاده کنید، چراکه شکاف آن، پایین تر از حالت های معمولی است.

اگر قصد دارید به یک مهمانی بروید و نمی دانید که چه سوتینی به تن کنید، پیشنهاد ما آن است که اگر لباس یقه باز با ماکسی می پوشید، از سوتین بدون بند استفاده نمایید.

2 نکته عالی برای داشتن سوتینی سالم و استاندارد

سینه ها را اندازه گیری کنید:

بهترین راهکار برای آنکه سوتین مناسبی انتخاب کنید آن است که اندازه گیری کنید و با دقت، سراغ خرید سایز مناسب خود بروید. در ضمن سعی کنید هر چند ماه یکبار این اندازه گیری را انجام دهید چراکه بدن ما انسان ها دائما در حال تغییر است و ممکن است لاغر یا چاق تر شده باشیم.

بر اساس آمار ها و تحقیقات علمی؛ 80% زنانی که از سوتین استفاده می کنند، سایز های درست و متناسبی را انتخاب نکرده اند.

 

سوتین را بر اساس قسمت فنجان مانند سینه انتخاب کنید … :

انتخاب یک سوتین عالی و مناسب، تا حدود بسیاری، به اندازه قسمت فنجان مانند سینه مربوط می شود و باید بر اساس آن تصمیم بگیرید.

توصیه کارشناسان زیر پوش های زنانه همواره بر آن است که سوتین هایی را انتخاب کنید که سینه های شما را مقداری بالا نگه دارند که سوتین های بدون بند یا بدون سیم از همین قبیل هستند چراکه سیم کشی های زیرین آنها و لایه هایی که دارند در پوست شما نفوذ می کند و برآمدگی هایی در زیر لباستان ایجاد می کند.

اگر سینه های بزرگی دارید، پوشش های اضافی سوتین هایی که بخش فنجانی کاملی دارند، برای شما بسیار مناسب هستند زیرا سینه ها را در یک جای ثابت و مناسب نگه می دارند و از ایجاد نقص و بی نظمی در لباس جلوگیری می کنند.

 

سوتین و تاثیر آن در رفتار خانم ها …

جالب است بدانید؛ زن هایی که سوتین نگهدارنده سینه می پوشند، در روابط اجتماعی و برخورد هایی که در جامعه دارند از اعتماد به نفس بیشتری برخوردارند. در یکی از تحقیقات علمی انجام شده در سوئد مشخص شد که زنانی در محل کار از سوتین استفاده می کنند اعتماد به نفس بالاتری دارند و همچنین ذهنشان درگیر نمایان شدن نوک سینه شان نیست چراکه در این کشور این موضوع نا متعارف است، مثل کشور ما که خانم ها حجاب دارند و بی حجابی نامتعارف است.

 

پروتز سینه

پروتز سینه دقیقا چیست؟!

پروتز سینه از جنس ها و گونه های مختلفی برخوردار است و پروتزی خوب و مناسب است که شما با آن علاوه بر حس راحتی و آرامش، ظاهری زیبا هم به دست بیاورید. در ضمن کیفیت و طول عمر مناسب هم بسیار مهم است.

پروتز های سینه برای ایجاد تعادل روحی و تنظیم وضعیت جسمی پس از جراحی مفید و موثر باشد.

پروتز های سینه به دو شکل هستند:

پروتز داخلی: که در جراحی کاشت سینه، برای ترمیم و یا حجم دادن سینه استفاده می شود.

پروتز خارجی: که به صورت سینه مصنوعی در زیر لباس ها قرار می گیرد و دقیقا مثل سینه های واقعی بنظر می رسد.

پروتز های خارجی از تنوع کیفیت بالایی برخوردارند و در عین حال هر کدام هم محتاج نگهداری درستی هستند. حتی بعضی از پروتز های خارجی سیلیکونی را باید هر روز با آب گرم و صابون بشویید و آنها را کاملا خشک کنید.

طیف گسترده‌ای از انواع پروتز سینه خارجی موجود است. برخی از آن‌ها دارای بند نگه‌دارنده هستند و برخی به پوست از طریق چسب مخصوص یا آهن‌ربا متصل می‌شوند. البته برخی از پروتز ها خودشان دارای مواد پاک کننده مخصوص هستند که کار شما را آسان می کنند.

توجه داشته باشید: اگر از پروتز پستان استفاده نمی کنید حتما آنرا در جعبه مخصوص خودش قرار دهید تا از آلودگی ها دور بماند.

سوتین بعد عمل

 

بنابراین شما می توانید با خرید سوتین های استاندار و اصولی، علاوه بر زیبایی، سلامت سینه های خود را هم تامین کنید و همچنین با خرید پروتز سینه مرغوب و استاندارد، زیبایی دوچندانی به بدن خود اضافه نمایید.