گن مردانه
با گن مردانه لاغر دیده شوید و لاغر هم بشوید (مکمل رژیم)

کاربرد های گن لاغری بعد از جراحی ها معجزه آساست …

یکی از توصیه های مهم پزشکان بعد از برخی از عمل های جراحی، خصوصا عمل های زیبایی-لاغری، آن است که افراد باید این گن های لاغری را تا مدتی به تن کنند که برای آنها بسیار مفید است زیرا مانع جمع شدن پوست و تجمع مایعات در زیر پوست می شود و همچنین از یکنواخت شدن ظاهر بدن جلوگیری می کند و به کنترل و درمان مناطق آسیب دیده بر اثر جراحی، کمک شایانی می کند.

 

کاربرد های گن مردانه

گن مردانه، مکملی قدرتمند برای رژیم لاغری مردان

یکی از کاربرد های گن مردانه، به عنوان مکمل رژیم غذایی است، چراکه باعث می شود میل و مصرف غذای شما کاهش یابد. کافی است برای مدتی از گن مردانه استفاده کنید و در این برهه زمانی برنامه غذایی خود را به دقت کنترل کنید و بهتر است تعداد وعده ها را افزایش دهید ولی حجم آنها را کم کنید. با این ترفند می توانید خیلی سریع تر لاغر شوید.

 

مدت زمان مجاز برای استفاده از گن لاغری مردانه

مدت زمان استاندارد برای گن لاغری مردانه حداکثر تا 8 ساعت است و به طور کلی کاربرد اصلی این گن ها، برای مهمانی ها و شرایط خاص است و نه اینکه هر زمان خواستید بیرون بروید آنرا به تن کنید، چراکه فشار زیادی به شکم و پهلو ها وارد می کند. بنابراین اعتدال را در استفاده از آن رعایت کنید.

عوارض گن مردانهخطرات استفاده بیش از حد از گن مردانه

افراط در هر چیزی مضر است و گن مردانه هم از این قاعده مستثنی نیست. ایجاد حساسیت و بروز مشکلات پوستی و اگزما، یکی از تهدید های جدی مصرف افراطی این گن ها محسوب می شود. همچنین اگر بیماری های معدوی و یا رودوی دارید، توصیه می کنیم استفاده از گن های لاغری را زیر نظر پزشکتان انجام دهید. یکی دیگر از عوارض احتمالی رفلاکس معده است که در کمین این افراد است و همچنین کسانی که مشکلات روده ای همچون شقاق یا یبوست دارند، بهتر است از گن های لاغری حداقل استفاده را داشته باشند.

 

حتما سایز خودتان را بخرید!

برای لاغرتر دیده شدن به هیچ وجه گن هایی که کوچک تر از سایز شما هستند را انتخاب نکنید چراکه می تواند عوارضی برای بدن و پوستتان به همراه داشته باشد.

عوارض احتمالی این کار عبارتند از؛ انسداد عروق لنفاوی و ایجاد ورم در ناحیه مورد فشار، بروز چین هایی ریز ریز بر روی پوست، کاهش کشسانی پوست و … .

اگر به دنبال خرید گن لاغری مردانه هستید، ما آماده خدمت رسانی به شما هستیم.