لامپ مادن قرمز
کاربرد های لامپ مادون قرمز برای موفقیت در تجارت

کاربرد لامپ مادون قرمز به صورت کلی:

گرمایش ساختمان، مرغداری، قفس های پرندگان و گرمایش حیوانات خانگی و حتی درمان برخی بیماری ها همچون آرتروز.

برای پرورش پرندگان بسیار مناسب است  و باعث نابودی حشرات بدن پرندگان می شود.

در پرورش و نگهداری اسب هم کاربرد دارد.

همچنین از دیگر کاربرد های اساسی لامپ های مادون قرمز باید به دستگاه های دید در شب اشاره کرد که این دستگاه ها به کمک لامپ مادون قرمز قادر به رویت اشیا در تاریکی هستند.

 

مزایای تجاری استفاده از لامپ مادون قرمز

کاربرد لامپ مادن قرمز

کاربرد لامپ مادون قرمز برای تجارت و پیشرفت در آن واقعا موثر و قابل توجه است که به برخی اشاره می کنیم:

1. لامپ های مادون قرمز گرمای بسیار مطلوبی برای جوجه ها تولید می کنند که باعث افزایش سوخت و ساز آنها می شود که در نتیجه ضریب تبدیل بالا می رود. همچنین برای حفظ سلامتی جوجه ها و جلوگیری از تجمع آنها و صدمه دیدنشان بسیار موثر است. در ضمن برای پرندگان هم از جهت جلوگیری از بیماری های پوستی بسیار مفید است.

در بسیاری از موارد احساس سرما و گرمای انسان و حیوان برابر نیست و ممکن است هوا برای ما مطلوب باشد اما مرغ های ما در مرغداری و یا پرندگان ما احساس سرما کنند، لذا برای تنظیم دما می توانیم سراغ خرید لامپ مادون قرمز برویم که بسیار موثر و مقرون به صرفه است.

2. شما با خرید لامپ مادون قرمز می توانید محل کار یا هر فضایی که می خواهید را ضد عفونی کنید چراکه این لامپ ها، حرارت را به طور مستقیم ارسال می کنند و باعث خشک شدن و کاهش یافتن بیماری های آن فضا می شوند.

3. استفاده از لامپ های مادون قرمز به قدری رایج رایج شده است که در خیلی از مراکز تفریحی و رستوران ها از این لامپ ها برای گرم کردن مجموعه استفاده می شود. خصوصا رستوران هایی که در فضایی باز و آزاد هستند از این لامپ ها می توانند حداکثر استفاده را ببرند و این لامپ ها گزینه ای بسیار قوی و مقرون به صرفه برای کسب و کار شما هستند.

 

لامپ مادن قرمز

خطرات و مضرات لامپ مادون قرمز:

پرتو فروسرخی که در این نوع لامپ ها وججود دارد برای چشمان انسان ها و حیوانات مضر و خطرناک است. پس سعی کنید به هیچ وجه آنرا به طور مستقیم به چشم انسان و حیوان نتابانید و در ضمن باید بدانید که برای استفاده از لامپ مادون قرمز برای حیوانات مقداری نیاز به دانش نیاز هست.

 

نتیجه و حرف آخر:

بعد از تمام حرف هایی که زدیم باید در یک جمله بگوییم لامپ مادون قرمز یکی از به صرفه ترین و پرکاربرد ترین لوازمی است که خیلی از افراد و تجارت ها می توانند با داشتن آن زندگی ای راحت تر و تجارتی موفق تر را تجربه کنند. لذا شما هم می توانید با خرید لامپ مادون قرمز، این حس حرفه ای را تجربه کنید.